Skip to main content
‎Aviation Specialties

‎Aviation Specialties Vânzare în România

Dacă sunteți în căutarea unui furnizor în România pentru a cumpăra un produs aparținând mărcii ‎Aviation Specialties, sunteți în locul potrivit. Deși compania TEXRO AUTOMATIZARE nu este reprezentantul de vânzări autorizat al produsului, prin propriile rețele globale de aprovizionare oferă termene rapide de livrare și prețuri competitive pentru produsele originale aparținând mărcii ‎Aviation Specialties.

‎Aviation Specialties
Marcă‎Aviation Specialties
Grupe de produseProduse industriale si piese de schimb
FurnizorTEXRO AUTOMATIZARE S.R.L.
ȚarăRomânia
VISA Mastercard Transfer bancar

Soluții Industriale ‎Aviation Specialties

‎Aviation Specialties este o marcă specializată în grupuri de produse precum . Produsele aparținând mărcii sunt utilizate pe scară largă în multe domenii industriale precum . Deși nu suntem un vânzător autorizat direct, TEXRO AUTOMATIZARE este un furnizor specializat în furnizarea componentelor originale ‎Aviation Specialties prin propriile rețele globale de aprovizionare verificate. Punctul nostru de concentrare este de a oferi o alternativă eficientă pentru vânzarea și distribuția profesională. Compania noastră vinde, de asemenea, mărcile , care sunt concurenți ai mărcii în grupuri de produse similare, și în același timp zeci de mărci diferite precum 10ZiG, 168 Manufacturing, 2M MAKINA, chiar dacă acestea nu sunt concurenți ai mărcii.

Obțineți o Ofertă pentru Echipamentele ‎Aviation Specialties

Pentru a obține prețuri competitive și termene de livrare pentru produsele ‎Aviation Specialties, puteți contacta echipa noastră de vânzări prin info@texro.ro sau +40 31 6310395. Oferim soluții logistice profesionale pentru aprovizionarea exact la timp a componentelor industriale de care afacerea dumneavoastră are nevoie..

Frequently Asked Questions

TEXRO AUTOMATIZARE oferă un produs original ‎Aviation Specialties sau o ofertă de produs echivalent?

TEXRO AUTOMATIZARE vinde numai produse originale, noi și neutilizate aparținând mărcii ‎Aviation Specialties. Produsele sunt furnizate prin producător sau prin canalele de vânzare autorizate de producătorul său.

Care este perioada de garanție a produselor ‎Aviation Specialties?

Toate produsele se află sub cel puțin un an de garanție TEXRO AUTOMATIZARE. În cazul în care cerințele legale creează o perioadă de garanție peste această perioadă, perioadele legale sunt valabile.

Cum pot accesa documentațiile tehnice pentru ‎Aviation Specialties?

TEXRO AUTOMATIZARE vă poate prezenta, în cazul solicitării, toate documentele create de producător și care nu au niciun obstacol pentru distribuire.

Care sunt opțiunile de transport pentru produsele ‎Aviation Specialties?

În toată țara, în special în orașele industriale precum Sibiu, Brașov, Târgu Mureș, București, Hunedoara, Călan, Reșița, Oțelu Roșu, Târgoviște, Galați, Călărași, Zalău, Beclean, Cugir, Buzău și Focșani, livrarea produselor se face, atunci când este solicitată, prin transport de la ușă la ușă sau prin diferite metode de transport solicitate de client.

Ce trebuie să fac pentru a cumpăra un produs?

Puteți solicita o ofertă oficială contactându-ne prin info@texro.ro sau +40 31 6310395. Personalul nostru de vânzări vă va contacta în cel mai scurt timp.