17178 Haskel Vânzare în România
Haskel 17178 este un număr de piesă pentru un kit de etanșare cu acționare pe aer Haskel, folosit în pompe de lichide din seriile M și MS de la Haskel. Literatura tehnică a producătorului îl listează ca fiind kitul de etanșare cu acționare pe aer comun tuturor modelelor standard.
Solicită un preț
Termen de livrare:
Stabilit la momentul ofertei
VISA
Mastercard
Transfer bancar
Specificație tehnică
17178
HASKEL kit de etanșare pentru acționare pneumatică, 17178
Numărul articolului HET0005
KIT DE ETANȘARE,AD,M SERIES
1 St. O-Ring 54602
1 St. O-Ring 568009-2
1 St. O-Ring 568011-2
3 St. O-Ring 568011-38
2 St. O-Ring 568013-38
1 St. O-Ring 568016-2
2 St. O-Ring 58286-2
2 St. O-Ring 568038-2
1 St. O-Ring 27270
1 St. Lubricant 50866
Numărul tarifar: 84842000900
Peso în kg: 0,100