Skip to main content
17178 set de garnituri

17178 Haskel Vânzare în România

Haskel 17178 este un număr de piesă pentru un kit de etanșare cu acționare pe aer Haskel, folosit în pompe de lichide din seriile M și MS de la Haskel. Literatura tehnică a producătorului îl listează ca fiind kitul de etanșare cu acționare pe aer comun tuturor modelelor standard.

17178 set de garnituri
Produs17178 Kit De Etanșare
MarcăHaskel
Cod SA84842000
ȚarăRomânia
Solicită un preț
Termen de livrare: Stabilit la momentul ofertei
VISA Mastercard Transfer bancar

Specificație tehnică

17178
HASKEL kit de etanșare pentru acționare pneumatică, 17178 
Numărul articolului HET0005
KIT DE ETANȘARE,AD,M SERIES
1 St. O-Ring 54602
1 St. O-Ring 568009-2
1 St. O-Ring 568011-2
3 St. O-Ring 568011-38
2 St. O-Ring 568013-38
1 St. O-Ring 568016-2
2 St. O-Ring 58286-2
2 St. O-Ring 568038-2
1 St. O-Ring 27270
1 St. Lubricant 50866
Numărul tarifar: 84842000900
Peso în kg: 0,100